O nas

 

 

Hanza Trade to serwis finansowania społecznościowego tzw crowdfunding. Została utworzona w Toruniu, miejscu narodzin Mikołaja Kopernika.

 

O Hanza Trade

Platforma Hanza Trade jest prowadzona przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Projekt Vistula, zarejestrowaną w sądzie rejonowym w Toruniu w VII wydziale gospodarczym krajowego rejestru, o numerze NIP 9562223419 i numerze KRS 0000310785. Spółka działa w wielu sektorach, mającej na celu budowanie ekonomicznego wzrostu oraz pomoc polskiej i regionalnej gospodarce poprzez innowacyjne i ciekawe inicjatywy.

 

Nasz zarząd

Patrick L Young – prezes

Były prezes giełdy i ekspert w dziedzinie technologii finansowej (#fintech), Patrick L Young jest autorem bestsellerowych książek na temat finansów, rynków i technologii cyfrowej, takich jak “Capital Market Revolution!” (FT Prentice Hall 1999). Jest on również założycielem startupowej grupy Mission ToRun oraz aktywnym inwestorem w Polsce i Nowej Europie, z dwudziestoletnim doświadczeniem w internetowym biznesie.

Beata Young –  szef marketingu, członek zarządu

Szef Hanza Cafe, Beata, jest seryjnym przedsiębiorcą oraz współzałożycielem i przewodniczącym startupowej grupy Mission ToRun. Dowodem jej pasji do startupów jest także zaangażowanie w Geek Girls Carrots – międzynarodową organizację promującą kobiety w nowych technologiach, w której pełni ona funkcję lokalnego przedstawiciela.