Twórcy Projektów

Jak stworzyć projekt

Czy masz jakiś ciekawy produkt albo pomysł, który chciałbyś zamieścić na Hanza Trade?

To proste – wyślij nam e-mail ze swoim projektem, a my ocenimy jego przydatność.

Jesteśmy otwarci na umieszczenie każdego projektu, dotyczącego zarówno sprzedaży produktu, jak i usługi. (Aktualnie nie pozwalamy na sprzedaż aukcji i inwestycji za pośrednictwem naszej strony). To może być zupełnie nowy pomysł, zupełnie nowy biznes, czy produkt albo po prostu jego ulepszenie lub limitowana edycja.

Pomysły mogą dotyczyć:

  • Sprzedaży produktu – Nasz pierwszy projekt, z Audun Coffee obejmuje sprzedaż 200 kg kawy, w celu stworzenia popytu na ten unikatowy produkt. Pomysł na tę kawę zrodził się w Norwegii, natomiast jej ziarna – z ekspercką finezją – palone są w Polsce.
  • Pomysł lub wydarzenie – Chcesz zorganizować nowy event lub happening? Zamieść go na platformie, sprzedawaj bilety lub uczestnictwo za pośrednictwem Hanza Trade i sprawdź, czy uda się uzyskać wsparcie publiczne…

Ogólna zasada jest taka, że dopóki dostarczany przez Ciebie produkt lub usługa, są legalne – mogą zostać zamieszczone na stronie Hanza Trade.

(Inne formy crowfundingu będę mogły być dodawane w stosownym czasie, kiedy rozwiniemy naszą platformę.)

 

Proces

Zachęcamy do zamieszczenia twojego projektu z udostępnieniem kilku opcji uczestnictwa, to znaczy, że możesz używać różnych poziomów wspierania z prostymi elementami, ale też kompleksowych pakietów. Może to być przydatne w wyjątkowych przypadkach, np., kiedy przedmioty dostępne w Twoim projekcie crowdfundingowym są stworzone tylko na potrzeby tej akcji, po to, by pomogły osiągnąć Ci wyznaczony cel.

Możecie dodawać zdjęci, obrazki i filmy do opisu projektu na naszej stronie, w celu podkreślenia swojego unikalnego produktu.

Wybierz długość czasu Twojej kampanii i jesteś gotowy!

 

Czym się zajmujemy

Na stronie Hanza Trade zamieszczamy projekty i promujemy je przy pomocy naszych kanałów w mediach społecznościowych oraz dzięki naszym stałym klientom.

Za każdym razem, kiedy ktoś zakupi usługę lub produkt, Hanza Trade zatrzymuje pieniądze na bezpiecznym rachunku powierniczym, dopóki produkty nie zostaną wysłane, a usługi wykonane.

Zapłacimy Ci jak tylko dodasz produkt, dzięki temu kupujący będą wiedzieli, że ich pieniądze są bezpieczne, zanim będziesz gotowy do wysyłki.

 

Koszty

Rdzeń kampanii

Ty organizujesz swoją kampanię, a my pomagamy Ci przez nią przejść.

  • Pobieramy kwotę 7,5% od całego dochodu z Twojego projektu

Wspieranie kampanii

  • Oferujemy tu dodatkowe poziomy usług, które przysłużą się do osiągnięcia sukcesu Twojego projektu,włączając w to reakcje na Twoją prezentację/pakiety. Przy tej opcji naliczamy 10% z całego zysku.
  • Opłaty za płatności, które pobierają banki nie są wliczone w podstawową opłatę dla Hanza Trade.